Zařiďte si stylovou šatnu!

Záviděla jste vždy filmovým hrdinkám jejich šatník plný značkových modelů i perfektně zařízenou šatnu? Zařiďte si ji také! Je to hračka poradíme vám jak na to.

Jak velkou šatnu potřebuji?

Velikost šatny by měla odpovídat vaší garderobě. Zvažte, zda šatna budou sloužit jen vám nebo i partnerovi.  Podle toho snadno usoudíte, kolik úložného prostoru bude potřeba. Pokud budete šatnu využívat sama, vystačíte si klidně i s délkou 3 metry. Na šířku počítej minimálně s 2 metry. Do tohoto rozměru se vejde užší skříň i dostatečně velký prostor na převlékání a zkoušení.0000000512-w-1500

Šatna se vejde do jakékoli bytu. Pokud si necháte vytvořit vestavěné skříně na míru, vejde se vám dokonce i do garsonky. Nepotřebujete nutně ani samostatný pokoj. Jednou za variant je oddělit prostor pomocí skříní, posuvných stěn a obdobných doplňků.

0000000513-w-1500

Zařizujeme šatnu

Na šatně je bezesporu nejdůležitější nábytek – ten vybírejte velmi pečlivě. Vhodně zařízená šatna dodá bytu řád, ale i vzdušnost. Optimální volbou jsou vestavěné skříně. Lze si totiž vybírat z velkého množství variant a také ušetří množství prostoru.0000000515-w-1500

Rozhodující by měla být přehlednost. Optimální je nechat si vyrobit skříně na míru, přímo do prostoru, který jste si na šatnu vyhradili.

Nezapomeňte na doplňky

Nepostradatelným vybavením je samozřejmě velké zrcadlo. Pokud si necháte vyrábět skříň na míru, nechte si zrcadlo zasadit do dveří skříně. Ušetříte tak další prostor.0000000507-w-1280-h-640

V šatně dbejte také na vhodné osvětlení. Příliš ostré světlo vypadá nepřirozeně a rozhodně nepřidává na kráse. Nejvhodnější volbou je světlo, které co nejpřesněji odpovídá dennímu. Díky lepšímu světlu si každé ráno ušetříte převlékání, protože budete vypadat perfektně již na poprvé.

0000000514-w-1500Pokud máte šatnu v tmavším prostoru bez oken nebo máte velké skříně, nechte si světla zabudovat i do skříní – nebudete tak muset dlouho hledat oblíbené šaty.

 

Zdroj a foto:

SEDLÁK INTERIER

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikdy zveřejněna.


*