Tipy na designové dárky do interiéru

V našem týmu se žádný předvánoční stres nekoná. Naopak si užíváme atmosféru. Možná je to tím, že už máme dárky nakoupené. Připravili jsme si pro vás pár tipů na praktické dárky, které nezklamou.

Vybrali jsme dárky – jak jinak – které se hodí do interiéru a zkrášlí vaše bydlení. Přiznejme si, že náš dům a náš hrad a doma/ve svém pokojíčku to chce mít hezké jak 10letý kluk, tak vaše babička.

Pro malé objevitele

Když jsme byli malí, dokázali jsme vy myšlenkách objet celý svět. Takže mapa světa plná obrázků zvířat a typických postaviček je jasná volba.

detskysvet

Pro odrostlejší korzáry se skvěle hodí pirátská mapa. Přibalte pod stromeček ještě pirátskou bambitku nebo šavli z jakéhokoli hračkářství a výprava za podkladem Černovouse začne možná ještě 24. prosince večer.

pirati

Pro mladé dobrodruhy

globusPro dítka školou povinná obvykle vybíráme vzdělávací dárky. Je to jistě výchovné, ale přiznejme si, málokdy to děti ocení. Dobrý kompromis je globus. Sáhněte po tom svítícím. Jednak je zajímavější a taky poslouží mladším a bázlivějším jako noční světýlko.

Jak děti zaujmout, aby si s globem hrály? Zkuste kombinovat. Takový Marco Polo zažil dobrodružství, která předčí sebelepší film. Existuje celá řada románových zpracování jeho knih.

Můžete se také svézt na populární vlně. Třeba na best selleru Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. V knize (i filmu) totiž hlavní hrdina cestuje po celém světě pomocí časových smyček.  A jak se dobře hledají místa na zeměkouli? Ideálně na globusu samozřejmě.

Dárky pro sestru, přítelkyni, dceru

Je kreativní? Tak jí dejte něco, kde se vyřádí. Designová světla Moon light si můžete poskládat podle svého. Můžete mít doma třeba růžici, obláček hvězdu. A hlavně neomrzí, protože je můžete kdykoli přeskládat.

th_equa_stardust_infinity_3ade76dd_9e90_4ffe_ba7b_0e3d9ae18169_1024x1024_eshop2_737x737th_mismatch_black_550ml_1_287x500_eshop2_287x500Sleduje fitnessky na Instagramu a sportuje? Tak to chce nějakou designovou vychytávku do fitka. Zkuste třeba skleněné lahve. Dáma musí reprezentovat za všech okolností, ideální volba bude na kolekce Stardust nebo MisMatch.

 

 

 

Dárky pro bráchu, přítele

Pro bráchu sportovce se dárky vybírají sami. Jestli máte doma hipstera, darujte mu designový držák na kolo. Pak mu ale nesmíte vyčítat, že bicykl parkuje přímo v pokoji nebo obýváku.

Pro nadšeného sportovce se hodí také láhev na pití. Tyhle ekologické plastové lahve jsou v posledních letech hodně trendy. Jednak eko životní styl letí, jednak to šetří náklady a pokud to i dobře vypadá, není důvod váhat.
th_p436031_7_eshop2_737x491

Dárky pro maminku a pro tatínka

th_garden_pot_grey_1_eshop2_349x355Maminky – přiznejme si – jsou zatížené na krásnou domácnost. Taky jsou možnosti takřka nekonečné. Náš tip? Skočte do Albertu koupit pár voňavých bylinek, pořiďte designový truhlík a hned po Vánocích jej zavěste v kuchyni.

Bylinky celou kuchyň skvěle provoní. V interiéru se dá pěstovat ledacos. Můžete zkusit třeba vlastní super pálivé čili papričky, nebo mini mandarinky.
th_iphone_5_wallet_sleeve_and_iphone_originals_collection_large_eshop2_699x737

Co bude tatínek dělat o dlouhých zimních večerech? Uvažovali jste nad dobrou knihou? Ta tak nějak patří pod stromeček. Letos zkuste cestopisné průvodce, třeba z lokality, která by jej lákala na letní dovolenou.

Je maminka nebo tatínek přes styl a design? Tak to má tutově iPod nebo jinou jablečnou elektroniku. Pořiďte mu stylový kožený obal. Těmahle určitě neudělá ostudu na žádném obchodním jednání.

 

Dárky pro babičku s dědou

To bývá kámen úrazu. Dárkové koše plné laskomin se brzy omrzí a hlavně patří do kategorie dárků nepotěší, neurazí. Zamyslete se spíš nad něčím praktickým.

Volte dárky, které zpříjemní a usnadní život. Největší obava starých lidí bývá, že budou muset opustit svůj domov a zůstanou sami a opuštění. Pokud už vaši prarodiče trochu hůře chodí a mají doma shody, zkuste investovat do rekonstrukce. Schodišťová sedačka sice není levný dárek, na druhou stranu si na vás vzpomenout s povděkem každý den.

toulava-kameraSkvělým dárkem pro babičky, které už nerady cestují, je série knížek s DVD Toulavá kamera. Pořad vysílala Česká televize a byl velmi populární. Babička ho jistě zná. Prováděj diváky po zajímavých místech po České republice, včetně míst jako je dno Macochy, kam se běžně nepodíváte.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikdy zveřejněna.


*