Systém domovních telefonů Welcome Midi od ABB

Welcome Midi

V březnu loňského roku přišla společnost ABB s novinkou domovních telefonů a videotelefonů se systémem Welcome Midi.

Společnost ABB

Společnost ABB poskytuje přední technologie v oblasti energetiky a automatizace. Díky svým technologiím zvyšuje produktivitu průmyslových podniků, ale zároveň snižuje dopady jejich činností na životní prostředí.

Zaměřuje se na výzkum a vývoj a působí v pěti divizích:

  • Výrobky pro energetiku
  • Systémy pro energetiku
  • Výrobky nízkého napětí
  • Automatizace výroby a pohony
  • Procesní automatizace

Nejvýznamnější výzkumná centra a výrobní závody se v České republice nachází v Praze, Brně, Ostravě, Jablonci a Trutnově.

Systém Welcome Midi

Systém Welcome Midi vychází z předchozí řady ABB-Welcome, která je nadále vylepšena. Navrhuje kvalitní a atraktivní řešení pro domy a byty. Vyznačuje se jednoduchou obsluhou a elegantní konstrukcí. Vchod je vizitkou každého domu, bytu i firmy. Nepodceňujte proto první kontakt s návštěvou, zákazníky či obchodními partnery.

Moderní design přístrojů s flexibilní strukturou kabeláže umožňuje zapojení většího počtu účastníků. Systém je vhodný jak pro instalaci v nových výstavbách, tak pro rekonstrukci starší instalace v panelových domech.

Typy jednotlivých systémů:

  • Tlačítková tabla
  • Domovní audiotelefony
  • Domovní videotelefony

Tlačítková tabla

Nabízí sestavení ve velikosti jeden až šedesát účastníků s kódovou klávesnicí až pro 3 000 uživatelů. Splňuje vysoké nároky na funkčnost i kvalitní design a to vše s použitím minimálního množství komponentů. Tlačítková tabla umožňují nastavení dle individuálních potřeb, lze je kombinovat v 9 různých modulech. K dispozici jsou následující moduly kamerový, hlasový bez tlačítek, s jedním tlačítkem nebo dvěma tlačítky, se třemi nebo čtyřmi tlačítky, klávesnice, snímač karet ID/IC a zaslepovací. K jednomu systému je možné použít dva elektrické zámky a kamerový modul rozšířit o kameru navíc.

Domovní audiotelefony a videotelefony

Audiotelefon funguje za použití typického sluchátka a dvou programovatelných tlačítek, které lze využít pro interkom či spínání osvětlení. Videotelefon tvoří hands-free a šest dotykových tlačítek. Volání lze také přesměrovat, popř. můžete vytvořit a uložit do paměti až 60 snímků příchozích. Přístroje charakterizuje moderní vzhled a jednoduchá instalace. Přičemž videotelefon lze instalovat nejen na povrch, ale také pod omítku.

Výhody systému Welcome Midi

Systém domovních telefonů a videotelefonů Welcome Midi od společnosti ABB nabízí vysokou kvalitu zvuku bez rušivých hluků díky integrovanému hands-free. Jmenovky zvonků jsou velmi dobře čitelné i v noci, neboť jsou umístěné na podsvíceném panelu. Vyzkoušejte sami domovní telefony a videotelefony této řady.

Pro více informací kontaktujte Elkov Elektro či přímo společnost ABB.

Welcome Midi

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikdy zveřejněna.


*