Kvalitní kuchyně? A znáte německé BEECK Küchen?

Na českém trhu existuje spousta výrobců a dodavatelů kuchyní. Pokud však hledáte opravdu kvalitní kuchyň za cenu, která nepřesáhne váš roční plat, potom se výběr poměrně zúží. Tuto „zlatou střední cestu“ mezi kvalitními kuchyněmi prezentuje například německá značka BEECK Küchen, kterou na českém trhu zastupuje společnost SEDLÁK INTERIER s.r.o.

kuchyně BEECK Küchnen

Kuchyň je nejdůležitější místnosti v domě. Bylo to tak vždy a nezmění se to ani do budoucna. Zvláště v době oblíbeného spojení kuchyní s obývacím pokojem je reprezentativní kuchyň snem mnoha žen i mužů.

kvalitní kuchyně BEECK Kuchen

Podle čeho kuchyň vybrat?

Mnozí z vás budou samozřejmě hledět na design a kvalitu. Komfortní linie okamžitě padnou do oka. Důležitý je ale také vnitřní prostor a kvalita kování, která udělá dojem pokaždé, když otevřete a zavřete zásuvky či dvířka. Kvalitní kuchyň by měla být propracovaná do posledního detailu a vybavena řadou organizačních prvků, které usnadní přístup a pomohou při vaření.

organizační zásuvkový systém do kuchyněOrganizační zásuvkové systémy jsou v moderní kuchyni nepostradatelné. Šetří místo a zvyšují uživatelský komfort. Příbory, nádobí, koření, uskladnění potravin, vše je mnohem lépe zvládnutelné.

německá kuchyň BEECK Küchen

Kuchyně BEECK Küchen patří mezi typické zástupce střední segmentu. Jsou vyráběny v Německu s výrazným zaměřením na širokou nabídku provedení. Přesto nabízejí prostor pro individuální nebo kreativní řešení. Kromě designu je důraz kladen na co nejlepší využití úložného prostoru.

moderní kuchyně BEECK Kuchen

Jak se vám kuchyně BEECK Küchen líbí? Dle dostupných informací jsou kuchyně k vidění v showroomu SEDLÁK INTERIER v centru Prahy, ul. Vinohradská 365/10.

kvalitní německé kuchyně

Zdroj a foto:

SEDLÁK INTERIER – německé kuchyně

BEECK-Kuchen.de

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikdy zveřejněna.


*