Klidné a moderní bydlení v Líbeznicích

Hledáte pěkné a moderní bydlení v klidné a bezpečné lokalitě na dosah od Prahy? Nový domov 13 km vzdušnou čarou severně od centra Prahy můžete najít v lokalitě obce Líbeznice.  Developerský projekt výstavby rodinných domů je určen pro ty z vás, kteří jsou nároční, co se požadavků na kvalitu a komfort bydlení týče. Vzhledem k neustálému zvyšování cen energií je cílem projektu snižovat náklady spojené s provozem, proto se jedná o nízkoenergetické domy.

bydleni-libeznice   bydleni-libeznice 

Představení domu v Líbeznicích

V rámci projektu můžete vybírat z 31 řadových domů, 2 polovin dvojdomků a 5 samostatných domů. Všechny varianty jsou včetně pozemku. Každý si zde přijde na své, v nabídce jsou dvojpodlažní řadové domy o velikosti 4+KK s krytým přístřeškem pro automobil (v nadstandardu lze objednat garáž či půdní prostor přebudovat na obytný). Dále dvoupodlažní dvojdomek s garáží, přičemž velikost každé poloviny je 5+KK nebo 4+1.

V aktuální nabídce je k dispozici novostavba rodinného domu 5+KK s krytým stáním pro 2 automobily. Termín dokončení výstavby je jaro, léto 2015 a celková cena domu je 5 980 000 Kč. Návrh počítá s obývacím pokojem vč. KK, pracovnou, 3 ložnicemi, 2 koupelnami (s WC i se samostatným WC), předsíní, komorou i skladem. Podrobný ceník, velikost pozemku, plochy a rozložení místností i další informace ohledně této nemovitosti naleznete na webových stránkách bydleni-libeznice.cz.

bydleni-libeznice   bydleni-libeznice    

Lokalita a parametry domu

Přidanou hodnotou bydlení v Líbeznicích je dobrá dopravní dostupnost i občanská vybavenost. Člověk zde najde vše, co pro kvalitní bydlení v místě bydliště potřebuje. Nové domy leží na hlavním tahu z Prahy do Mělníka, kde se skloubí klidné bydlení s kompletní infrastrukturou. Praha je v dojezdové vzdálenosti za prací či vzděláním a Líbeznice jsou součástí pražské integrované dopravy.

Základ domu tvoří beton, schodiště je betonové s dřevěným nášlapem, kovovými úchyty a dřevěným madlem, zábradlí na balkonu je ocelové. Venkovní dveře a okna jsou plastové, do obývacího pokoje jsou dveře skleněné. Podlahy obytných místností tvoří dřevěná třívrstvá plovoucí podlaha. Vytápění je pomocí radiátorů s termostatickými hlavicemi a zdrojem tepla je plynový nástěnný kotel 12kW s bojlerem 120l. Podrobný popis standardního provedení stavby naleznete na webových stránkách.

bydleni-libeznice55   bydleni-libeznice 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikdy zveřejněna.


*