Jak zařídit kancelář levně?

Ať už zakládáte novou firmu nebo se chystáte rekonstruovat stávající kanceláře, jistě se budete zabývat otázkou, jak pořídit kancelářský nábytek co nejlevněji, ale zároveň kvalitně. Obzvláště v prvním případě je důkladné zvážení možností na místě, ušetřené peníze totiž můžete investovat do rozvoje firmy a tím si usnadnit stabilizaci svého podnikání hned ze startu.

Nechcete-li kupovat nábytek, který je sice levný, ale nekvalitní a tím pádem dlouho nevydrží vypadat hezky natož plnit svou funkci, můžete se při kalkulaci nákladů na vybavení vaší kanceláře dostat až do řádů stovek tisíc korun, záleží samozřejmě na velikosti firmy, kterou máte či zakládáte. Málokterý začínající podnikatel však disponuje takovými prostředky, natož aby se mu je chtělo investovat zrovna do nábytku.

Nový nebo použitý?

Možností, jak tuto situaci vyřešit je několik, jednou z nich je nákup nábytku tzv. z druhé ruky. V Jesenici u Prahy sídlí obchod, který právě takové vybavení nabízí. Officeoutlet s.r.o. se zabývá výkupem a prodejem značkového kancelářského nábytku a to s velkým důrazem na kvalitu. V showroomu, který se rozkládá na ploše 600 m2, si můžete prohlédnout kancelářský nábytek složený do sestav. Vzhledem k tomu, že obchod vykupuje použitý nábytek neustále, jsou výstavy neustále aktualizovány.

showroom

Pokud rádi kromě peněz ušetříte také čas, jistě vás zaujme možnost prohlédnout si nabízené produkty nejprve na stránkách e-shopu, kde si samozřejmě můžete jednotlivé kusy rovnou objednat. Další úsporu času vám přinese možnost vypracování návrhu dispozic interiéru kanceláře, kterou obchod svým zákazníkům nabízí. Své starosti se vhodným rozmístěním nábytku můžete nechat na odbornících, kteří mají v tomto ohledu bohaté zkušenosti. Využít můžete také službu konzultace s interiérovým specialistou zdarma.

designérka

Spokojeným zákazníkem obchodu je například firma Ottima a.s., která si nechala navrhnout a vybavit kanceláře v prostorách navržených pro předchozího nájemníka designérkou Bárou Škorpilovou. Vybavení nábytkem značek Vitra a Haworth vyšlo firmu na 15 % nákladů, když vezmeme v úvahu kalkulaci nového nábytku.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikdy zveřejněna.


*