Jak vybrat světlo do bytu?

Světlo dodá každému bytu život a rozzáří ho. Víme, jaké osvětlení vybrat, abyste doma cítili hezky.

Slaďte osvětlení s ostatním vybavením

0000000826-w-1200

Tradiční materiály lze zkombinovat i s moderními světly

Držte v místnosti jednotný styl. Do ložnice s krbem a postelí s nebesy se moderní osvětlení prostě nehodí. V každé místnosti by měl být velký lustr, který dokáže osvítit celou místnost. Ten nejvíce přizpůsobte charakteru místnosti.

Doplňková světla dotváří atmosféru

shutterstock_237554257

Vhodně vybrané lampy perfektní doladí styl pokoje

Menší světla už vybírejte podle jejich účelu. Jinou lampičku chcete mít u pracovního stolu, jinou u postele, jiné osvětlení se hodí na práci, jiné k zrcadlu, kde se líčíte. Pokud se bojíte tmy, pořidte si také úspornou noční lampičku. Existují i takové, které svítí třeba jen hodinu a poté co usnete sami zhasnout. Navíc se dají koupit v nepřeberné množství designů. Můžete mít třeba i takovýto moderní květ od Labeloo.

Rozsvítit a ušetřit?

th_moon_light_bila_eshop2_469x480

Zkuste extravagantní světlo – oživí celý interiré

Rozhodně sáhněte po LED diodách. Na rozdíl od klasických žárovek vydrží déle, nepraskají a rozsvítí se naplno okamžitě. A samozřejmě spotřebují výrazně méně energie, což oceníte pokaždé, když vám přijde účet za elektřinu.

Se světlem se dají v interiéru dělat divy. Domluvte si konzultaci s designérem, který nějaká taková kouzla vymyslí a přenese třeba vašeho obýváku.

 

Fotografie: Labeloo.czElkov.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikdy zveřejněna.


*