Designové kuchyně, které si zamilujete

Pryč jsou doby, kdy jsme si museli kuchyně vybírat z 5 základních modelů. Dnes naopak nevíme kam se podívat dřív. Pokud chcete skutečně unikátní bydlení, zvažte pořízení designové kuchyně. V článku vám představíme kuchyně značky Beeck Küchen. Značka vyniká precizním provedením, ať už jde o vzhled nebo použité materiály. Designové kuchyně v sobě nejčastěji spojují masivní dřevěné části s lesklými laminovanými, které odolají vašich nárokům při vaření. Variant kuchyní může být celá řada. My jsme pro vás vybrali 3 – klasickou, trendy i velmi extravagantní.

Kuchyně pro milovníky klasiky

designove_kuchyne_2

Designová kuchyně Lyon nejvíce potěší všechny, kteří s nostalgií vzpomínají na kuchyň babičky. Na první pohled zaujme pracovní deska uprostřed kuchyně. Tahle umístění se stává čím dál větším trendem – je totiž velmi praktické. Romantický vzhled kuchyni dodávají masivní dubové skříňky v typickém venkovském designu. I vaše zmiňovaná babička měla dost možná podobné.

Trendy i klasika v jednom

designove_kuchyne_3

Kuchyně Trend v sobě spojuje klasiku i trendy, a zároveň je i optimálním kompromisem. Dřevěné části kuchyně jsou vyrobeny z ořešáku a magnolie. Ořešák je velmi pevný a magnolie má netradiční barvu.  S tmavými poličkami efektně kontrastuje bílá linka. Lesklý povrch linky a minimalistický design pracovní části dodává celé kuchyni jedinečný styl.

Kuchyně pro odvážné

designove_kucyhne

Pro milovníky trendů jsme vybrali kuchyň, která má dokonce i extravagantní název, XENO ED. Čisté linie polic a pracovní linky v kombinaci s přírodními materiály dodávají zdání luxusu. Speciální matný nátěr poliček připomíná sklo, ovšem jedná se o dostatečně bytelnou dýhu.

 

Zdroj foto: Sedlák Interiér

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikdy zveřejněna.


*