5 vychytávek do bytu, kterým nechybí nápad

Ukážeme si 5 šikovných nápadů do bytu, které potěší nejen vás, ale také interiér vašeho bytu. Designové nápady, které skvěle poslouží a uvolní místo, které je v každém domově tolik potřeba.

1. Stylový držák na kola

Kolo v bytě už nemusí vypadat vůbec špatně a přebytečně. Značka Cycloc přišla se skvělým nápadem, jak udělat z překážejícího kola designovou lahůdku, zavěste si ho pomocí minimalistického držáku na zeď. Nápad originálního držáku na kola ocenili také porotci několika designových soutěží a získal ocenění na Eurobike Award nebo Design Week Awards. Výrobce: Cycloc.

cycloc1

foto:cycloc.com

 

2. Židlička pro rozdováděné děti

Víceúčelová dětská židlička Troli z dílny Magis skvěle poslouží a rozveselí interiér. Neposedné děti dostanou hned tři možnosti, jak jí využít. První poloha židličky s výškou sedáku 37 cm je vhodná pro menší dětí, poté co jí otočíte, výška sedáku se změní na 27 cm a mohou si sednout i větší děti. Třetí variantou, jak židli využít, je položit jí na bok a stane se z ní hravé houpací křeslo. Výrobce: Magis.

product-66055-viceucelova-zidle-trioli-zluta

foto:bonami.cz

3. Magnetická nástěnka s tahem na branku

Díky kovové magnetické tabuli, kam můžete umístit vzkazy, už na nic nezapomenete! Na tabuli si můžete připnout fotky z dovolené, lístky z koncertů, divadel, vzkazy, vše co chcete mít na očích. Magnetické nástěnky se dají pořídit v klasickém provedení, nebo hravé s vtipnými motivy třeba pro milovníky fotbalu. Výrobce: Invotis.

1060868_hr_m

foto:naoko.cz

 

4. Pořadač do kuchyně pro veselé povahy

Milovníci nevšedního ocení pořadač do kuchyně. Co si do něj dát? Vařečky, nůžky, tužky, otvíráky. Udělá radost těm, kteří mají prostor pořadač v kuchyni vhodně umístit. Ačkoliv má svou praktickou funkci, hlavní roli hraje design a pěkný nápad. Výrobce: VITRA.

l_vitra_uten_silo

foto:designpropaganda.com

 

5. Relax pro domácí mazlíčky

Milovníkům designu, kteří mají doma malého pejska, může přijít nápaditý pelíšek pro jejich domácího mazlíčka vhod. Neurazí interiér a pejsek má svůj vlastní prostor. Design pelíšku musí oslovit především majitele, pejskovi určitě na tom, zda je pelíšek designový nebo ne, nezáleží. Výrobce: KENNETH COBONPUE.

l_kenneth_cobonpue_operetta_interior_cover

foto:designpropaganda.com

Uložte si své kolo klidně na obývací stěnu, nechávejte si vzkazy nebo nechejte děti vydovádět. Inspirujte se a hrajte si s interiérem vašeho bydlení!

foto: designpropaganda.com

 

Lucie Hudcovičová

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikdy zveřejněna.


*