4 jarní barvy, které chcete mít v bytě

Nechte rozkvést stěny nebo nábytek

Jaro už nám nesměle klepe na dveře. Pusťte si ho do bytu už teď. Máme pro vás několik tipů na jarní vychytávky do interiéru, které psotě chcete mít.

1.      Zelená barva jara

Doby, kdy frčela jedině bílá barvy, jsou dávno pryč. Pokud nejste milovníci severského stylu nebo minimalismu, odvažte se. Zelená barva může vypadat skvěle v každém interiéru. Navíc je dokázáno, že zelená barva uklidňuje. Netroufáte si přímo na zelené stěny či sedačku? Tak si pořiďte zelené hodiny, polštářky či vázu. I malý detail vám může udělat doma jaro.

shutterstock_373089589 shutterstock_318348686

Nemusíte mít jen zelené stěny a doplňky. Uvažovali jste nad zelenou kuchyňskou linkou? Zní vám to podivně? Ale vypadá to skvěle.

kb_22_003

2.      Žlutá a fialová rozzáří každý pokoj i den

Inspirujte se prvními jarními květy – krokusy. Nejčastěji rozkvétají ve žluté a fialové barvě. A přesně tyhle dvě barvy oživí váš obývací nebo dětský pokoj. Dodají mu hravost i eleganci.

Žluto fialový pokoj se hodí dobře především pro malé slečny. Veselé barvy dětem vždy vykouzlí úsměv na rtech a řekněme si na rovinu – kdo by v takovém pokoji mohl prožít smutné dětství?

Dětský pokoj v jarbch barvách.

Dětský pokoj v jarních barvách.

Veselé barvy ale nemusejí být jen doména dětí. I dospělí si mohou zařídit svůj optimistický koutek. Stačí je výrazný doplněk a trocha fialové barvy.

Dokonalý koutek na čtení pro dospělé.

Dokonalý koutek na čtení pro dospělé.

3.      Rozkvetlé zdi

Dnes existuje 100 a jeden působ jak zdobit interiér. Nechce se vám malovat? Tak si pořiďte tapety nebo samolepky na zeď.  Stačí vytapetovat květinami kousek zdi a rázem změníte atmosféru celého pokoje.

kvetiny tapeta

Květované tapety rozzáří každý interiér

Použití tapet je velmi snadné. Stačí trochu šikovnosti a postupovat dle návodu. Nalepení zvládnete snadno sami a třeba i s dětmi, které bude zdobení jistojistě bavit. Ještě snadnější je dekorování se samolepkami. Můžete nechat rozkvést třeba gauč nebo dívčí ložnici.

Nechte rozkvést stěny nebo nábytek

Nechte rozkvést stěny nebo nábytek

4.      Ustelte si na růžích

Kdo by v životě nechtěl mít na růžích ustláno, že? Tak proč si to nedopřát oslova. I vaše ložnice může být jarní a svěží. Zkuste si nové povlečení a vkusnou aviváž a budete mít pocit, že spíte na rozkvetlé louce.

Povleceni-Alize_pink 47616_186__vyr_184povleceni-Nergiz-lila

Zdroj fotografií:

Kouba Interiér

Fototapety-tapety.cz

Povlečení-BavlnaSatén.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikdy zveřejněna.


*